Drobečková navigace

HOTELOVÉ CENTRUM > RESTAURACE > Některé referenční zakázky

Některé referenční zakázky

 

GAMBRINUS IMAGE RESTAURANT, JIHLAVA

Moderní restaurace s názvem GAMBRINUS IMAGE RESTAURANT patří mezi jednu z vlajkových lodí naší designérské, projektanské a realizační práce. 

GAMBRINUS IMAGE RESTAURANT je moderní restaurace s velmi osobitým a originálním pojetím.
Společnou prací našich designérů, projektatntů a techniků jsem dosáhli cíle investora-vytvořit exkluzivní restauraci, která bude bude známa i za hranicemi kraje Vysočina.
GAMBRINUS IMAGE RESTAURANT  nese motto konečně restaurace nejen pro správný chlapy.
Součástí restaurace také, mimo jiné, kavárna a salonek.
Centrem restaurace je obrovský interiérový grill, na kterém připravuje kuchař pokrmy přímo před vámi.

GAMBRINUS IMAGE RESTAURANT Jihlava

Gambrinus Image Restaurant, Jihlava gambrinus_image_restaurant_3.jpg gambrinus_image_restaurant_8.jpg gambrinus_image_restaurant_4_orez.jpg

RESTAURACE HOTELU JELÍNKOVA VILA, VELKÉ MEZIŘÍČÍ

Stylová restaurace hotelu Jelínkova vila ve Velkém Meziříčí si získala srdce nejednoho zákazníka a je ukázkou toho, že nasloucháme přáním a představám investora. Je tak příkladem nelpěním na moderním stylu řešení interiérů. 

Restaurace hotelu Jelínkova vila je, dle přání investora, restaurací řešenou v ,,mlynářském" stylu. Dominantou celé restaurace je obrovské kolo vodního mlýna. Součástí restaurace je také minipivovar. Dokonalou atmosféru a podtrhují slaměnné přístřešky, či stylový nábytek.
Restaurace hotelu Jelínkova vila je ve svém okolí velmi známým a vyhledávaným místem pro klidné posezení v dechberoucím prostředí, podtržené skvělou gastronomií a výborným pivem vlastní výroby.

RESTAURACE HOTELU JELÍNKOVA VILA,Velké Meziříčí

15-restaurace_v_hotelu_jelinkova_vila_velke_mezirici.jpg 16-restaurace_v_hotelu_jelinkova_vila_velke_mezirici.jpg 17-restaurace_v_hotelu_jelinkova_vila_velke_mezirici.jpg

RESTAURANT LA TRUFFE, PRAHA

Luxusní restaurace La Truffe, byla díky díky svému osobitému stylu, interiéru a skvělé gastronomie oceněna nejednou známou osobností.

Luxusní francouzský restaurant La Truffe je vyhlášenou restaurací nacházející se v centru našeho hlavního města. Díky své poloze nedaleko Staroměstského náměstí je častým cílem zahraničních turistů.
Cílem byl vytvoření originální stylové restaurace ve francouzském stylu. Restaurace se zaměřuje na vyhlášenou gurmánskou francouzskou pochoutku zvanou lanýž a ostatní speciality francouzské kuchyně.
Mezi jednu ze známých osobností, která ocenila prostředí restaurantu  La Truffe je Chantal Poullain.

Francouzský restaurant La Truffe, Praha

RESTAURANT LA TRUFFE, Praha

dsc08560-maly.jpg dsc08547-maly.jpg

RESTAURANT & CAFÉ SEPTIME, PODĚBRADY

Špičková restaurace oživující vzpomínku legendárního imaginárního podniku vedeného panem Septimem, jež ztvárnil známý herec

Luis de Funes.

Grand restaurant a café Septime Poděbrady, jehož autorem interiéru je společnost DESIGN s.r.o., je ideálním místem pro klidný odpočinek u odpolední kávy, či při výborném jídle.
Interiér restaurace je laděn do francouzského stylu s prvky filmů hereckým velikánem.
Vychutnejte si skvělá jídla v interiéru pod kouzelným hvězdným nebem, nebo u ,,crazy" rodinného kulatého stolu s gigantickou velikostí. 

22-grand_restaurant_septime_podebrady.jpg

RESTAURANT & CAFÉ SEPTIME, Poděbrady

26-grand_restaurant_septime_podebrady.jpg 28-grand_restaurant_septime_podebrady.jpg 25-grand_restaurant_septime_podebrady.jpg 23-grand_restaurant_septime_podebrady.jpg

B2B CAFE RESTAURANT, JIHLAVA

Moderní B2B Cafe Restaurant, je jako stvořený pro obchodní a pracovní jednání, jak již sám název a jeho výzam napovídá. Prostě business to business.

Restaurace s intimním prostředím a moderním desginem je ideálním místem jak pro obchodní jednání a schůzky, tak i romantickou večeři ve dvou, či oslavu významných událostí s vašimi nejbližšími
Tento cafe restaurant nabízí jen to nejlepší kuchařským uměním počínaje, výbornou kávou a tím nejlepším vínem konče. 

RESTAURANT & CAFÉ SEPTIME, Poděbrady

dsc08871_retus_upravena_mala.jpg dsc08844_orez.jpg dsc08873_orez.jpg dsc08832.jpgKontaktní formulář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů
Chráněno službou reCAPTCHA.