Drobečková navigace

HOTELOVÉ CENTRUM > HOTELY > Příklady našich nábytkových řad > HOTELOVÝ NÁBYTEK

EKONOMICKY I NOBLESNĚ

 

HOTELOVÝ NÁBYTEK SPOLEČNOSTI DESIGN S.R.O    

Představujeme vám řady hotelového nábytku, které byly vyvinuty ve spolupráci projektantů a designérů naší společnosti. Nabízíme výrobu a dodávku níže uvedených řad hotelového nábytku LIVING, BABYLON, ELIŠKA, PREZIDENT a CITY pro vybavení hotelů, penzionů a dalších prostor.
Mimo uvedené řady nábytku jsme schopni vývoje nových řad a prvků dle přání a představ investora.

Věříme, že s naší nabídkou budete spokojeni a budeme se těšit vzájemné spolupráci.


hotelový nábytek LIVING 

NÁBYTEK LIVING

Řada nábytku LIVING je moderní a luxusní variantou vybavení Vašich hotelových pokojů. Jedná se originální řadu nábytku vytvořenou našimi designéry.

Jsou zde použity vysoce odolné lamino desky (LTD). Oproti masivu jsou LTD desky o poznání tvrdší a odolnější vůči vlhkosti. Nábytek vyrábíme v několika základních dekorech. Po dohodě je ale možná výroba i v jiném barevném a materiálovém provedení.   


hotelový nábytek BABYLON  

NÁBYTEK BABYLON

Uvedený nábytkový systém je díky svému provedení řazen mezi hotelové nábytky splňující nároky odběratelů jak na jednoduchý a moderní vzhled, tak i vyšší nároky na odolnost proti opotřebení.
Svoje využití najde také nejen v hotelech, ale i ostatních prostorech a provozech dle přání zákazníka.


   

NÁBYTEK ELIŠKA

Nábytek ELIŠKA je výsledkem vývojové a architektonické činnosti společnosti DESIGN s.r.o., Chotěboř.
Svoje využití najde ale také, stejně jako ostatní naše řady, nejen v hotelech, ale také v dalších provozech a prostorech dle investičního záměru.
Uvedený nábytkový systém je díky svému provedení řazen mezi hotelové nábytky splňující nejvyšší nároky odběratelů na reprezentativní vzhled a zároveň na odolnost proti opotřebení.

 


  

NÁBYTEK PREZIDENT

Tento nábytek najde svoje uplatnění nejen v hotelových pokojích, či penzionech, ale také například v ostatních reprezentativních prostorech.
Hotelový nábytek PREZIDENT je výsledkem vývojové a architektonické činnosti společnosti DESIGN s.r.o., Chotěboř.
Uvedený nábytkový systém je díky svému provedení řazen mezi historizující hotelové nábytky splňující nejvyšší nároky odběratelů na reprezentativní vzhled.


NÁBYTEK CITY

Nábytek CITY je, stejně jako ostatní řady uvedené v katalogu, výsledkem vývojové a architektonické činnosti společnosti DESIGN s.r.o., Chotěboř.

V základním provedení je tento nábytek vyráběn z aglomerovaných laminovaných desek se zesílenými deskovými prvky. K základnímu provedení je možné přiřazovat ve variantách atypické dekorativní doplňky.

Hotelový nábytek naší společnosti DESIGN s.r.o. na youtube.com

Kontaktní formulář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů
Chráněno službou reCAPTCHA.