Drobečková navigace

HOTELOVÉ CENTRUM > AKTUALITY A NOVINKY > VERNISÁŽ UMĚLECKÝCH DĚL ILONY A MARTINA ŠTEKLOVÝCH

VERNISÁŽ UMĚLECKÝCH DĚL ILONY A MARTINA ŠTEKLOVÝCHDatum konání:
6.4.2013

 vernisáž uměleckých děl Ilony a Martina Šteklových

Akce se koná pod záštitou obchodní společnosti DESIGN s.r.o.

V Penzionu Bílek ležící na prahu přírodní rezervace Údolí Doubravy,proběhne v sobotu dne 6.4.2013 akce nadregionálního významu.

V 19 hodin zde bude zahájena vernisáž díla Ilony a Martina Šteklových.

Na výstavě bude možné zhlédnout basreliéfní plastiky, asambláže a kombinované techniky autorů, jejichž obrazy vlastní ve svých sbírkách široké spektrum občanů i firem a to jak v České republice, tak i v zahraničí.

Jejich výtvarné práce vlastní, mimo jiné i například hotelový řetězec Merriot či President, vídeňský Hundertwasserhaus nebo Blanka Matragi...

Atraktivitu vernisáže podtrhuje účast ČESKÉ MISS IVETY VÍTOVÉ.

Na této akci vystoupí i legendární rocková skupina Atlantik, kde kromě rockových skladeb zazní i HOMMAGE JOHANN SEBASTIAN BACH ČI TURECKÝ POCHOD OD WOLFGANGA AMADEA MOZARTA.

Program bude prolnut velkoplošnou projekcí.

Název výstavy " INTY (BŮH SLUNCE) " nebyl vybrán náhodně. Láska autorů k starověkým kulturám Nazců, Chimů a jejich nástupců Inků bude doprovázena fotografiemi a filmem z dalekých cest po Peru a Bolívii.

 

V samém vrcholu večera budou moci účastníci vernisáže zhlédnout premiéru zcela nového uměleckého směru: SURREALISTICKÝ DIGITALISMUS.

Autor Jiří štekl zde umělecky a novátorsky ztvárnil výsledky práce odborné lékařské veřejnosti (především týmu neurologa Prof. MUDr. Vladimíra Beneše, DrSc. a MUDr. Jiřího Lacmana), animátorů a grafiků.

Štětec a paletu nahrazuje digitální technika.

Fascinující na těchto dílech je skutečnost, že nahlédneme, mimo jiné, pomocí těch nej, nej-modernějších technologií přímo do hlavy samotného autora!

Přívlastek: ŠOKUJÍCÍ UMĚNÍ je tu zcela na místě!

 

 


Kontaktní formulář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů
Chráněno službou reCAPTCHA.