Drobečková navigace

HOTELOVÉ CENTRUM > AKTUALITY A NOVINKY > POD ZÁŠTITOU SPOLEČNOSTI DESIGN S.R.O. SE USKUTEČNILA AKCE NADREGIONÁLNÍHO VÝZNAMU

POD ZÁŠTITOU SPOLEČNOSTI DESIGN S.R.O. SE USKUTEČNILA AKCE NADREGIONÁLNÍHO VÝZNAMUDatum konání:
6.4.2013

V romantickém prostředí Penzionu Bílek proběhla v sobotu 6.4.2013, zážitková vernisáž

uměleckých děl Ilony a Martina Šteklových.autoři děl Ilona a Martin Štekl s Českou Miss Ivetou Vítovou

Návštěvníci měli jedinečnou možnost prohlédnout si díla umělců jejichž práce vlastní, mimo jiné, například řetězec hotelů Marriott a President, vídeňský Hundertwasserhaus či Blanka Matragi. Velice často je, v souvislosti s autory, vzpomínána i expozice Rockwell Automation (tvůrce amerického raketoplánu).

Vernisáž byla doslova naplněna zážitkovým programem doprovázeným speciálními efekty.

Celou akci připravoval tým light designérů, animátorů, audiotechniků a grafiků. Výsledek jejich práce, svým pojetím, naprosto odlišil tuto vernisáž od ostatních akcí obdobného charakteru.

Ne náhodou byl čas zahájení vernisáže zvolen tak, aby při postupném setmění nahradil denní nasvětlení uměleckých děl cíleně nainstalovaný světelný systém. Light design vnesl do interiéru neopakovatelnou mystickou atmosféru! Umělecká díla byla ponechána v tajemném světelném závoji.

Neoddělitenou součástí celého večera byla velkoplošná videoprojekce překrásných přírodních scenérií.

Atraktivitu zahajované výstavy podtrhla účast ČESKÉ MISS IVETY VÍTOVÉ.

Přátelská atmosféra celého večera byla pro návštěvníky vernisáže tou nejcennější devizou.

Zcela dominantním způsobem program večera ovlivnila legendární skupina ATLANTIK , která návštěvníky večera zaujala především svým prvním vstupem. Zahrána byla i skladba z oblasti vážné hudby HOMMAGE JOHANN SEBASTIAN BACH či, malebným zvukem houslí prolnuté,  PERUÁNSKÉ EL CONDOR PASA.

V rámci druhého vstupu skupiny ATLANTIK bylo v samém vrcholu večera, vodou z jezera TITICACA a řeky Doubravy, pokřtěno DVD obsahující díla zcela nového uměleckého směru SURREALISTICKÝ DIGITALISMUS od autora Jiřího Štekla.

Přívlastek šokující umění je zde zcela na místě. Tým ŠTEKL ART AGENCY složený z grafiků a animátorů umělecky a zcela novátorsky ztvárnil výsledky práce odborné lékařské veřejnosti.

Využita byla ta nej, nejmodernější CT technologie a magnetická rezonance. Štětec a paletu tak nahradila digitální technika.

Fascinující na těchto dílech je skutečnost, že nahlížíme přímo do hlavy samotného autora!

Nabídka, vznesená přímo na vernisáži od zástupce špičkové pražské neurologické kliniky, na prezentaci těchto uměleckých děl při světových lékařských sympóziích je více než potěšitelná.

Při velkoplošné projekci premiérového uvedení těchto děl zahrála skupina ATLANTIK hardrockové pecky, které rozproudily celý sál.

Vernisáž skončila v pozdních večerních hodinách, ale výstava bude nadále probíhat v Penzionu Bílek ještě v průběhu měsíce dubna a května.

Co jiného dodat závěrem?

Byl to večer plný nezapomenutelných zážitků.

křest dvd surrealistický digitalismus

 

pozvánka na proběhnuvší vernisáž

legendární rocková skupina ATLANTIK
Křest DVD SURREALISTICKÝ DIGITALISMUS Pozvánka na proběhnuvší vernisáž Legendární skupina Atlantik

V rámci této akce měli návštěvníci možnost shlédnout nabídku služeb společnosti DESIGN s.r.o. zajišťující komplexní služby v oblasti projekce a realizace staveb a interiérů a také Hotelového Centra, které ja zaměřeno na vše pro vybavení hotelů.


Kontaktní formulář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů
Chráněno službou reCAPTCHA.